"Žemyna" apartamentai

Apartamentų nuomos kainos:

  Rugsėjis - gegužė Birželis Liepa-rugpjūtis Gruodžio 31 - sausio 10
Sekmadienis-ketvirtadienis Penktadienis-šeštadienis
Trivietis 40 EUR 50 EUR 50 EUR 52 EUR 52 EUR
Keturvietis 50 EUR 60 EUR 60 EUR 65 EUR 60 EUR
Apartamentai 60 EUR 65 EUR 70 EUR 73 EUR 73 EUR

Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)

Atskiras įėjimas iš kiemo, du kambariai, mini virtuvė (valgomojo stalas, el. viryklė, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, arbatinukas, stalo įrankai bei indai), kabelinė TV, bevielis internetas (Wi-Fi), didelis vonios kambarys (dušinė, WC, praustuvė, plaukų džiovintuvas).
Kaina: 56-73 EUR.

Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)

Užsakyti šį numerį

Trivietis

Miegamasis kambarys, virtuvė (valgomojo stalas, el. viryklė, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, arbatinukas, stalo įrankai bei indai), kabelinė TV, bevielis internetas (Wi-Fi), vonios kambarys (dušinė, WC, praustuvė, plaukų džiovintuvas), balkonas su lauko baldais.
Kaina: 35-52 EUR.

TrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietis

Užsakyti šį numerį

Keturvietis su miegamuoju pusaukštyje

Svetainė-miegamasis, antras miegamasis pusaukštyje, virtuvė (el. viryklė, šaldytuvas, arbatinukas, stalo įrankai bei indai), kabelinė TV, bevielis internetas (Wi-Fi), vonios kambarys (dušinė, WC, praustuvė, plaukų džiovintuvas), balkonas su lauko baldais.
Kaina: 44-58 EUR.

Keturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyje

Užsakyti šį numerį

Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)

Erdvi svetainė su virtuve ir valgomuoju stalu, du miegamieji kambariai. Virtuvėje: el. viryklė ir orkaitė, indų plovimo mašina, šaldytuvas, arbatinukas, stalo įrankai bei indai. Kabelinė TV, bevielis internetas (Wi-Fi), vonios kambarys (dušinė bei vonia, WC, bide, praustuvė, skalbimo mašina, plaukų džiovintuvas).
Kaina: 200-250 EUR.

Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)Dviejų miegamųjų apartamentai (80 kv.m.)

Užsakyti šį numerį

Išsirinkite datas ir užsisakyktie nakvynę dabar!