"Žemyna" apartamentai

Apartamentų nuomos kainos:

  Rugsėjis - gegužė Birželis, liepa, rugpjūtis,
gruodžio 31 - sausio 10
Sekmadienis-ketvirtadienis Penktadienis-šeštadienis
Trivietis 53 EUR 58 EUR 62 EUR
Keturvietis 63 EUR 67 EUR 68 EUR
Apartamentai 67 EUR 74 EUR 76 EUR

Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)

Atskiras įėjimas iš kiemo, du kambariai, mini virtuvė (valgomojo stalas, el. viryklė, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, arbatinukas, stalo įrankai bei indai), kabelinė TV, bevielis internetas (Wi-Fi), didelis vonios kambarys (dušinė, WC, praustuvė, plaukų džiovintuvas).

Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)Apartamentai su atskiru įėjimu iš kiemo (pirmas aukštas)

Užsakyti šį numerį

Trivietis

Miegamasis kambarys, virtuvė (valgomojo stalas, el. viryklė, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, arbatinukas, stalo įrankai bei indai), kabelinė TV, bevielis internetas (Wi-Fi), vonios kambarys (dušinė, WC, praustuvė, plaukų džiovintuvas), balkonas su lauko baldais.

TrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietisTrivietis

Užsakyti šį numerį

Keturvietis su miegamuoju pusaukštyje

Svetainė-miegamasis, antras miegamasis pusaukštyje, virtuvė (el. viryklė, šaldytuvas, arbatinukas, stalo įrankai bei indai), kabelinė TV, bevielis internetas (Wi-Fi), vonios kambarys (dušinė, WC, praustuvė, plaukų džiovintuvas), balkonas su lauko baldais.

Keturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyjeKeturvietis su miegamuoju pusaukštyje

Užsakyti šį numerį

Išsirinkite datas ir užsisakyktie nakvynę dabar!